20.veebruaril osalesime järjekordsel Judo Superturniiril, mis oli ka Eesti Judoliidu Karikasarja II etapp. Dokyost läks võistlustulle 14 judokat vanuseklassides U10, U12, U14 ja U16. Kahjuks jäid kõige vanema vanuseklassi sportlastest enamus haigeks ning oluline turniir tuli neil vahele jätta.
Kõige nooremate hulgas tegid julged maadluse meie Sandra ja Egert.
U12 vanuseklassis võidutses Cara, tuues koju esikoha ja karika! Poistest käisid oma elu esimesel turniiril Artur ning Ottokar, lisaks veel Rand, Oskar, Karl-Markus ja Karl-Sander. Kõik olid tublid ja andsid endast parima!
U14 võitis uhke ipponiga kuldse esikoha Heleri. Danielile riputati kaela hõbemedal. Cara osales tublilt ka endast vanemate, ehk U14 klassis ja saavutas 3.koha. Oliveril läheb veel medaliteni veidi aega, aga kurss on õige.
U16 vanuserühmas võistlesid Robert ja Iti. Robert saavutas oma võimsate maadlustega 2.koha ning hõbemedali ja Iti sai kaela pronksi. Endast kuni 2.a vanematega läks võistlema ka Daniel ning tulemuseks 3.koht ja pronksmedal.
Kokku tõime koju 2 kuldmedalit, 2 hõbedat ning 3 pronski.
Suur aitäh Enryle, kes filmis kõik meie matshid. Aitäh judokad, näitasite taaskord ilusat judot!