Koolivaheaja judolaager – Dokyo talv 2020

23.-26.veebruaril, talvisel koolivaheajal, kogunesid Judoklubi Dokyo judokad taaskord Vasalemma Spordimajja, et koolist vaba aeg mööduks asjalikult koos sõpradega sporti tehes ning mõnusalt aega veetes. Hommikused jooksuringid ajasid une hetkega silmist ja tatamitrennid tegid lihased valusaks ning kimonod märjaks. Põnevad teatevõistlused pakkusid pinget, võidurõõmu ja kaotusvalu – kõike parasjagu. Suuremad judokad julgustasid ning toetasid pisemaid, väikesed imetlesid suuremaid – eeskujusid, keda järgida on meil piisavalt!  Lisaks trennitegemisele käidi matkamas, laagrilised ehitasid lumest kindluse ja maha peeti tõeline lumelahing (meie suureks rõõmuks otsustas laagri ajal ka lumi maha sadada), ei puudunud traditsioonilised kinoõhtud ning disko. Eredalt jääb kõigile judokatele kindlasti meelde Eesti Vabariigi aastapäeva hommikul lipu heiskamine ja hümni laulmine. Nagu sünnipäevadel ikka, sõid ka meie judokad maitsvat torti, mille ise endale meisterdasid ning sinimustvalgelt kauniks ehtisid.
Laager lõppes traditsiooniliselt turniiriga. Seekord jälle veidi erimoodi, kus proovile pandi laste loomingulisus ja koostöövõime. Kõik olid tublid ning andsid endast parima! Rahulolevad senseid jagasid judokatele väljateenitud auhinnad ning õnnelikud lapsed sõitsid vanematega koju, et sõpradega trennis taas peagi kohtuda.

Rohkem pilte judokate laagritegemiste kohta näed siit:

http://www.dokyo.ee/pildipaevik

Riia rahvusvaheline judolaager 3.-5. jaanuar 2020

Kamp Dokyo judokaid sõitis kohe aasta esimestel päevadel Riia rahvusvahelisse treeninglaagrisse, et uuele judohooajale julgelt vastu astuda!
Kolme päeva jooksul viies trennis osalemine oli poistele parajaks katsumuseks, kuid kõik olid tublid ning pidasid lõpuni vapralt vastu. Maadelda sai nii lätlaste, leedukate, soomlaste kui ka teistest klubidest eestlastega. Uutmoodi ja silmiavav laagrikogemus esimest korda osalenutele ning tuttavalt karm juba vanadele käijatele.

Koolivaheaja judolaager Dokyo Sügis 2019

Sügiskoolivaheaja judolaager Dokyo Sügis 2019 toimub 20.-22.okt. Vasalemma Spordimajas.
Vahva, sportlik, põnev ja sõpradega tegutsemist täis, nii nagu kõik meie varasemadki laagrid!
Alustame pühapäeval kell 18.30 ja lõpetame teisipäeval kell 18.30.
Eraldi treeningkava suurtele judokatele ja judoklubi noorematele.
Jookseme, mängime, meisterdame, võistleme, õpime judo tehnikaid ning veedame koos sõpradega osa sügisesest koolivaheajast.

Detailse laagri kava saadame eraldi kirjaga.
Laagriplaan üldjoontes:
20.10pühapäeval koguneme 18.30-19.00.
Mänguline trenn enne õhtuoodet ja magamaminekut.
21.- 22.10. esmaspäev; teisipäev:
09.00 äratus, võimlemine, hommikusöök
10.30 trenn ja mängud
13.00 lõuna
Lõunapaus, mängud, töötuba
Õhune trenn
18.00 õhtusöök
Laagri kino, disko (esmaspäeval)
18.30 pakkimine ja kojusõit.

Ööbimine Vasalemma põhikooli spordihoones. Ööbimiseks tuleb kaasa võtta oma padi ja magamiskott.
Toitlustus kohapeal 4x päevas.
Laagri hind 60€.
Ööbimiskohti on laagris 33.

NB! Kui judoka registreerimine on hiline ja judoka jääb ööbijate nimekirjast välja, on võimalik tuua judoka mõlemal hommikul enne hommikusööki laagrisse ja tulla talle järgi peale õhtust mängutrenni 20.00-21.00 vahel.

JUDOLAAGRID SUVEL 2019.a

 

31.07.-02.08 KÄÄRIKU JUDOLAAGER vanemate judokate rühmale.

Selle suve intensiivseim, tehnilisem, eripärasem ja kõige lõpuks iseseisvam laager on läbi.
Käärikul osalesid judokad ühistreeningutel, millest võttis osa Eesti, Läti ja Leedu judo kadettide paremik. Toitlustus oli pakutud rootsi laua stiilis ja menüü oli mitmekesine ja sportlastele läbimõeldult mitmekülgne.
Kaks viimast päeva veetsid judokad Rummusaares kergema füüsilise koormusega, tehes ise endale süüa (väga edukalt!), käies igal õhtul saunas, basseinis ja ühel päeval ka Matsimäe turbajärves ujumas.

 

14.-20. juuli JUDO SUVELAAGER V-2 VASALEMMA SPORDIMAJAS

Jookseme, treenime tatamil ja mängime. Laagri lõpus judo turniir ja vööeksam neile, kes ei saanud osaleda kevadisel eksamil. Laagri täishind 210€

Soodustus 10% kehtib kahe ja enama lapse puhul ühest perest. Laagrist võib judoka osa võtta ka vahetuste kaupa st 14.-17.07 või 17.-20.07. Vahetuse hind 120€

NB! Dokyo judolaagrisse on teretulnud ka sõbrad, kes ei ole varem judoga kokku puutunud!

 

Laagripäevik

 

 

17.-22. juuni JUDO SUVELAAGER R-2 RUMMUSAARE PUHKE- JA SPORDIBAASIS

Laager oma ratastega. Matkame, treenime, teeme judot, mängime ja tunneme rõõmu looduskaunist kohast Järvamaal.

Laagri täishind 200€

Soodustus 10% kehtib kahe ja enama lapse puhul ühest perest. Laagrist võib judoka osa võtta ka vahetuste kaupa st 17.-19.06 või 19.-22.06. Vahetuse hind 105€.

NB! Dokyo laagrisse on teretulnud ka sõbrad, kes ei ole varem judoga kokku puutunud!

Laagripäevik

 

“DOKYO KEVAD 2019” koolivaheaja judolaager Vasalemmas
21.- 23. aprill

Kus mujal veel veeta oma vaheaeg, kui mitte judolaagris! Kolm päeva erinevaid vahvaid tegevusi ja mõnusaid judotrennei ägedas seltskonnas! Finaaliks Dokyo esimene oma judoturniir ilusate medalite ja väärt auhindadega!