Juhtkond

5.judotreeneri kategooria

3.dan

IJF Judo Academy 2-ne kursus

Jaanus@dokyo.ee

judoklubi@dokyo.ee

Tel. 5177505

Judoga tegelenud: 35 aastat

3.judotreeneri kategooria

2.dan

judoklubi@dokyo.ee

Judoga tegelenud: 32 aastat

Pilatese treener ja terapeut

kerti@dokyo.ee

Judoga tegelenud: 1 aastat

Haldusjuht

helina@dokyo.ee

judoklubi@dokyo.ee

Tel. 5220818

Meeskond

6. judotreeneri kategooria

4.dan

IJF Judo Academy instructor 2-ne kursus

Judoga tegelenud: 35 aastat

jaanus@dokyo.ee

judoklubi@dokyo.ee

tel. 5177505

3.judotreeneri kategooria

2.dan

judoklubi@dokyo.ee

Judoga tegelenud: 33 aastat

MINU LUGU

Aasta oli 2015 ja ma olin siis C-vanuseklassis. Eesti meistrivõistlusteni oli väga vähe aega jäänud ja mõtlesin, et on hea teha üks selline soojendav võistlus enne eestikaid. Nii siis, ma läksin Aitado võistlusele. Ma võitsin seal 1. koha, aga vigastasin oma küünarnukki täiesti süütus olukorras. Küünarnukk tegi päris korralikku valu ja eestikateni oli vähe aega, aga ma ei andnud alla kuna      teadsin, et pean võistlusteks korda saama. Ma kreemitasin ja määrisin seda mitu korda päevas, tegin kõike mis oli võimalik. Võistluspäevaks andis küünarnukk veel natukene tunda, aga see mind ei heidutanud, võtsin ibumetiini alla, läksin matile ja tegin oma asja. Päeva lõpuks polnud mu vastastest enam midagi järel ning ma sain uhkelt minna koju ja kuulutada kõigile, et ma olen uus Eesti meister.

Judo vööjärk: 1.Kyu pruun vöö

Judoga tegelenud: 14 aastat

Saavutused: Eesti Meister 2015.a; 2017.a. 2018.a, 2019.a Eesti MV hõbe; 2017.a Läti MV hõbe. 2019.a Baltimaade Meister A-kl. 

MINU LUGU

Peale raskeid vigastusi pidin olema kaua aega eemal tatamist ja keskenduma paranemisele, aga kui tuli aeg ennast kokku võtta ja treenima hakata tegin kõik, mis suudsin. Tee oli lühike kuid raske, aga kuna ma andsin endast kõik siis suutsin pidada vastu kuni finaalini ja saavutada väärika teise koha Eesti MV.

Judo vööjärk: 1.Kyu pruun vöö

Judoga tegelenud: 14 aastat

Saavutused: Eesti MV hõbe 2017

MINU LUGU

Olles alati kõige väiksem, aga kõige suuremate unistustega tüdruk, algas minu Jaapani võistluskunstide karjäär, kui ma olin 4-aastane hästi väikses klubis mu kodu kõrval. Läbi tõusude ja mõõnade sain kätte oma esimese medali, mis muideks oli kuldne ja pani mind tahtma mägesid murda. Ja nii jätkuski mu tee kuni sain Ju-Jutsus oma esimese Eesti meistrivõistluste medali ja niimodi läkski mu spordilugu edasi.

Kuni aastal 2016 leidis mu Toni klubist Toni Judokool ja kutsus mind osalema mu esimestel Eesti meistrivõistlustel judos, kus saavutasin ka oma esimese medali selles alas, mis oli pronks. Ja järgmisel aastal kutsuti mind jälle, mis tegi mulle selle seltskonna veel meeldivamaks. Järgmisel aastal parandasin ka oma saavutust ja tulin hõbedaks ning sain aru, et judo ongi minu ala ja hakkasingi judoga tegelema. Aastal 2018 osalesin oma esimesel suurvõistlusel, milleks oli kadettide Baltimaade meistrivõistlused, kus saavutasin endale pronksmedali. Hetkel on Dokyo minu jaoks mu teine pere ja treenin edasi uute

saavutste poole.

Judo vööjärk: 2.Kyu sinine vöö

Judoga tegelenud: 3 aastat, enne seda ju-jutsuga 10aastat

SaavutusedBaltimaade MV pronks medal

MINU LUGU

Ma mäletan oma esimest esikohta ja medalit, mille saavutasin. See oli aastal 2013. Esimesed 5/6 aastat judos ma ei võitnud ühtegi medalit. Alguses ei läinud see mulle eriti korda, kuna minu jaoks oli ja on judo nii palju rohkemat, kui lihtsalt medalite saamine ja võistlustel käimine. Kuid, siis 5 aastat tagasi sai mul kõrini sellest, et ma pole kordagi ühtegi medalit võitnud. Ma hakkasin ennast rohkem tõsisemalt pühendama judole. Algul ei olnud muutused väga suured. Jõudsin heal juhul kolmanda koha matšini, kuid sealt edasi ma ei saanud. Enne oma järjekodrse võistluse matši. Kuulsin, kuidas mu vastasele ütlesid ta sõbrad, et sellest tuleb lihtne võit, kuna ta on tüdruk. See lause tõi minus sisima feministi välja ja loomulikult ma võitsin selle matši. See tahe tõestada, et ma olen vähemalt sama hea kui kõik teised minu vanused judokad, viis mu sellel võistlusel võidule.

Judo vööjärk: 2.Kyu sinine vöö

Judoga tegelenud: 11 aastat

Saavutused: Eesti Meister 2018 B-kl;  Eesti Meister 2019 A-kl;  2019.a Eesti MV Täiskasvanutele 3. koht