Kõrgelt hinnatud laste- ja noortetreener.

2.dan

Judoga tegelenud 33 aastat

MINU LUGU

Peale raskeid vigastusi pidin olema kaua aega eemal tatamist ja keskenduma paranemisele, aga kui tuli aeg ennast kokku võtta ja treenima hakata tegin kõik, mis suudsin. Tee oli lühike kuid raske, aga kuna ma andsin endast kõik siis suutsin pidada vastu kuni finaalini ja saavutada väärika teise koha Eesti MV.

Judo vööjärk: 1.Kyu pruun vöö

Judoga tegelenud: 14 aastat

Saavutused: Eesti MV hõbe 2017

MINU LUGU

Olles alati kõige väiksem, aga kõige suuremate unistustega tüdruk, algas minu Jaapani võistluskunstide karjäär, kui ma olin 4-aastane hästi väikses klubis mu kodu kõrval. Läbi tõusude ja mõõnade sain kätte oma esimese medali, mis muideks oli kuldne ja pani mind tahtma mägesid murda. Ja nii jätkuski mu tee kuni sain Ju-Jutsus oma esimese Eesti meistrivõistluste medali ja niimodi läkski mu spordilugu edasi.

Kuni aastal 2016 leidis mu Toni klubist Toni Judokool ja kutsus mind osalema mu esimestel Eesti meistrivõistlustel judos, kus saavutasin ka oma esimese medali selles alas, mis oli pronks. Ja järgmisel aastal kutsuti mind jälle, mis tegi mulle selle seltskonna veel meeldivamaks. Järgmisel aastal parandasin ka oma saavutust ja tulin hõbedaks ning sain aru, et judo ongi minu ala ja hakkasingi judoga tegelema. Aastal 2018 osalesin oma esimesel suurvõistlusel, milleks oli kadettide Baltimaade meistrivõistlused, kus saavutasin endale pronksmedali. Hetkel on Dokyo minu jaoks mu teine pere ja treenin edasi uute