Juhtkond

5.judotreeneri kategooria

3.dan

IJF Judo Academy 2-ne kursus

Jaanus@dokyo.ee

judoklubi@dokyo.ee

Tel. 5177505

Judoga tegelenud: 35 aastat

3.judotreeneri kategooria

2.dan

judoklubi@dokyo.ee

Judoga tegelenud: 32 aastat

Pilatese treener ja terapeut

kerti@dokyo.ee

Judoga tegelenud: 1 aastat

Haldusjuht

helina@dokyo.ee

judoklubi@dokyo.ee

Tel. 5220818

MEESKOND

6. judotreeneri kategooria

4.dan

IJF Judo Academy instructor 2-ne kursus

Judoga tegelenud: 35 aastat

jaanus@dokyo.ee

judoklubi@dokyo.ee

tel. 5177505

6. judotreeneri kategooria

4.dan

13-kordne Eesti Meister.

Kõrgelt hinnatud laste- ja noortetreener.

judoklubi@dokyo.ee

3.judotreeneri kategooria

2.dan

Judoga tegelenud 33 aastat

judoklubi@dokyo.ee

MINU LUGU

Olen tegelenud judoga terve oma elu ning nautinud iga sekundit sellest. Judo aitab mul arendada ennast nii tatamil, kui ka inimesena. Tänu sellele spordialale on mul palju häid sõpru ning mitmeid kirevaid mälestusi. Trennides veedetud aeg on minu jaoks väga väärtuslik ja pühendun ennast iga trenn 100% ainult judole. Treenerina töötamine on toonud mind veelgi lähemale sellele, mida mulle meeldib teha ning ma ei võta seda, kui ainult tööd, vaid võimalust teisi noori sportlasi arendada ning teha judo ka neile hingelähedaseks. Judo on minu jaoks kindlasti rohkem, kui sport!

Judo vööjärk: 1.Kyu pruun vöö

Judoga tegelenud: 14 aastat

Saavutused: Eesti MV hõbe 2017

MINU LUGU

Olles alati kõige väiksem, aga kõige suuremate unistustega tüdruk, algas minu Jaapani võistluskunstide karjäär, kui ma olin 4-aastane hästi väikses klubis mu kodu kõrval. Läbi tõusude ja mõõnade sain kätte oma esimese medali, mis muideks oli kuldne ja pani mind tahtma mägesid murda. Ja nii jätkuski mu tee kuni sain Ju-Jutsus oma esimese Eesti meistrivõistluste medali ja niimodi läkski mu spordilugu edasi.

Kuni aastal 2016 leidis mu Toni klubist Toni Judokool ja kutsus mind osalema mu esimestel Eesti meistrivõistlustel judos, kus saavutasin ka oma esimese medali selles alas, mis oli pronks. Ja järgmisel aastal kutsuti mind jälle, mis tegi mulle selle seltskonna veel meeldivamaks. Järgmisel aastal parandasin ka oma saavutust ja tulin hõbedaks ning sain aru, et judo ongi minu ala ja hakkasingi judoga tegelema. Aastal 2018 osalesin oma esimesel suurvõistlusel, milleks oli kadettide Baltimaade meistrivõistlused, kus saavutasin endale pronksmedali. Hetkel on Dokyo minu jaoks mu teine pere ja treenin edasi uute

saavutste poole.

Judo vööjärk: 2.Kyu sinine vöö

Judoga tegelenud: 3 aastat, enne seda ju-jutsuga 10aastat

SaavutusedBaltimaade MV pronks medal